VÅRAT TEAM

Vi på Energi & Driftteknik
060-17 16 00

Peter Nyberg
Avdelningschef EL
070-660 20 50
peter.nyberg@ed-teknik.se
Magnus Öberg
Avdelningschef VVS
070- 600 15 76
magnus.oberg@ed-teknik.se
Anders Lidström
Projektledare EL
070-493 39 84
anders.lidstrom@ed-teknik.se
Lars Ilesjö
Projektledare OVK & injustering
070-272 52 99
lars.ilesjö@ed-teknik.se
Magnus Petzén
Projektledare SOL
070-3102203
magnus.petzen@ed-teknik.se
Anders Olsson
Projektledare
070-266 49 00
anders.olsson@ed-teknik.se
Magnus Lindgren
Samordnare serviceavtal
070-331 88 67
magnus.lindgren@ed-teknik.se
Sara Elfström
Administration
060-17 16 00
sara.elfstrom@ed-teknik.se
Nina Olsson
Administration
060-17 16 00
nina.olsson@ed-teknik.se
Nikita Lindholm
Administration
060-17 16 00
nikita.lindholm@ed-teknik.se
Johanna Idebring
Administration
060-17 16 00
johanna.idebring@ed-teknik.se
Mia Westerberg
Administration
060-17 16 00
mia.westerberg@ed-teknik.se
Peter Nyberg
Avdelningschef EL
070-660 20 50
peter.nyberg@ed-teknik.se
Anders Lidström
Projektledare EL
070-493 39 84
anders.lidstrom@ed-teknik.se
Magnus Petzén
Projektledare SOL
070-3102203
magnus.petzen@ed-teknik.se
Viktor Danebäck
Arbetsledare Östersund
070-659 86 09
viktor.daneback@ed-teknik.se
Marcus Palm
Elektriker
070-660 45 22
marcus.palm@ed-teknik.se
Roger Hallin
Elektriker
070-573 49 00
roger.hallin@ed-teknik.se
Alexander Sundqvist
Elektriker
072-068 62 17
alexander.sundqvist@ed-teknik.se
Alexander Molander Nymo
Elektriker
070-330 52 45
alexander.nymo-molander@ed-teknik.se
Arvid Bjelkevall
Elektriker
070-601 55 57
arvid.bjelkevall@ed-teknik.se
Birger Edström
Elektriker
070-189 10 83
birger.edstrom@ed-teknik.se
Emil Henningsson
Elektriker
070-659 85 60
emil.henningsson@ed-teknik.se
Jesper Höglund
Elektriker
070-541 48 88
jesper.hoglund@ed-teknik.se
Lars Landén
Elektriker
070-594 24 75
lars.landen@ed-teknik.se
Lucas Häggström
Solcellsmontör
070-600 78 57
lucas.haggstrom@ed-teknik.se
Mattias Lindgren
Elektriker
072-061 30 11
mattias.lindgren@ed-teknik.se
Oskar Falk
Elektriker
070-246 28 20
oskar.falk@ed-teknik.se
Rasmus Sjölander
Elektriker
072-216 58 58
rasmus.sjolander@ed-teknik.se
Sondre Molander Nymo
Elektriker
070-395 79 32
sondre.molandernymo@ed-teknik.se
Theo Kronman
Elektriker
072-542 68 69
theo.kronman@ed-teknik.se
Zeb Fröberg
Elektriker
070-201 16 68
zeb.froberg@ed-teknik.se
Magnus Öberg
Avdelningschef VVS
070-600 15 76
magnus.oberg@ed-teknik.se
Lars Ilesjö
Projektledare OVK & injustering
070-272 52 99
lars.ilesjö@ed-teknik.se
Magnus Lindgren
Samordnare serviceavtal
070-331 88 67
magnus.lindgren@ed-teknik.se
Fredrik Svensson
VVS Ingenjör
070-601 12 42
fredrik.svensson@ed-teknik.se
Anders Holmberg
Servicetekniker
070-278 53 80
anders.holmberg@ed-teknik.se
Robin Roos
Servicetekniker
070-278 53 30
Robin.roos@ed-teknik.se
Thom Åström
Servicetekniker
070-601 26 08
thom.astrom@ed-teknik.se
Tobias Holmberg
Servicetekniker
070-109 37 03
tobias.holmberg@ed-teknik.se
Jonnie Widenblad
Servicetekniker
060-17 16 00
jonnie.widenblad@ed-teknik.se
Jan Spjut
Servicetekniker
060-17 16 00
jan.spjut@ed-teknik.se
Magnus Olsson
Servicetekniker
060-17 16 00
info@ed-teknik.se
Adress
Verkstadsgatan 4
856 33 Sundsvall

Kontakta oss

Har du någon fråga till oss, fyll gärna i formuläret eller kontakta oss per telefon.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.